Harry Potter fanfikcePřeklady momentálně nedělám ale v budoucnu možná ano

3. Začátek školního roku aneb jak vás Snape může otravovat i po smrti

Publikováno 24.02.2018 v 00:29 v kategorii Harry Potter ff, přečteno: 75x

Po dlouhé době další kapitolka děkuji že si to aspoň někdo čte :)
Po zařazování ještě všichni byli lehce zaraženi že jsem se dostal do Zmijozelu. No co vždyť jsem se Scorpem.

"Scorpe jsem tak moc rád že jsme spolu v koleji" obejmu znovu Scorpa, dnes to s objímáním asi moc přeháním. Musím se ale ujistit že jsme spolu všude. "Já taky odpoví mi a zastrčí si ty svoje krásně světlé vlasy za uši. Na co to myslím ach jo.
Ředitelka McGonagallová povstala a jen řekla "užijte si večeři dobrou chuť". Tak jsem se pustil do večeře. Nejlepší byla kuřecí stehýnka. Takhle jsem se dobře ještě nikdy nenajedl. Scorp se jen soustředí na jídlo a nic nevnímá. Uchechtnu se.
"Co je?" Promluví s plnou pusou. To se už začnu smát. "To nic hehe jenom hehe jak se soustředíš jenom na to jídlo hehe příjde mi to vtipné" to se už přestávám smát protože se Scorp urazil. Proč je tak urážlivý ach jo.

"Scorpe vždyť to byla jenom sranda" povím mu. Chvilku dělá uraženého ale pak se mu začnou zvedat koutky u úst a potichu se směje. "Vždyť vím" to už se oba smějeme. Všichni na nás koukají jako kdyby jsme byli postižení nevadí. Merlinužel už nás posílají do postelí. Táta říkal že zítra bychom měli mít lektvary už se těším.
Odvedli nás dolů do sklepení a ukázali nám společenskou místnost. Při tom jsem postřehl pohled onyxovýma očima z jednoho obrazu. Pousmál jsem se. Myslím že toho tady ještě hodně zažiji. " Dobrou noc Scorpe" zamumlal jsem už v polospánku. Ale už jsem neslyšel jeho odpověď. Oba jsme usnuli po dlouhém, únavném dni v jenom mém a Scorpíka pokoji.
----------------------
"Vstávej, vstávej" lomcuje se mnou Scorp. Hned vyskočím z postele s výkřikem "my jsme zaspali"?! Scorp se jen začne smát. "Ne jen tě budím dřív, musíme napsat rodičům dopis v jaké koleji jsme skončili". "A to nemůžeme napsat večer"? Zoufale se ponořím zpět do peřin. "Ne, večer se budeme seznamovat se spolužáky a prozkoumávat kde co je" řekne Scorp a skočí na mně. Začne mě lochtat a já se zrovna obrátím. Ležíme v trochu trapné pozici, Scorp mi leží na hrudi a jednu nohu má mezi mýma nohama. Oba zčervenáme. "P-promiň" zakoktám. "Ne to já promiň, mohli bychom radši napsat ten dopis" řekne Scorp a sleze ze mně. Trochu na něm ještě vidím zčervenání. Je tak roztomilý, nejradši bych ho......Počkat co na co to myslím. Zděšeně si uvědomuju. Radši toho nechám a jdu napsat ten dopis.
-------------------------
"Ahoj Mami a Tati, Lily doufám že když vám oznámím že jsem byl zařazen do Zmijozelské koleje mě budete mít pořád rádi. Jinak jak jsem zjistil Bradavice jsou opravdu překrásné. Mám nového kamaráda a když říkám kamaráda tak je to ten nejlepší. Opravdu si strašně rozumíme a máme se rádi. Můj kamarád je Scorpius Malfoy, vím že ty pana Malfoye rád nemáš ale Scorp je hrozně hodný takže ho nikdy neopustím. Jinak James je furt stejný ( otravný ). Potkal jsem na jednom obraze muže jménem Severus Snape.Hrozně jsme si ho se Scorpíkem oblíbili. Teď už vím jak vypadá ten po kterém jsem pojmenovaný :). Sice je nevrlý ale slíbil nám že bude vyprávět o událostech co se za vašeho studia odehráli. A taky o lektvarech strašně se těším. Pokoj mám jen se Scorpem za což jsem rád. Za chvíli budeme mít snídani a potom lektvary takže se loučím.Váš Albík"
"Ach jo" povzdechl si tmavovlasý muž. "Dělám si o ně starosti" pohlédl do bouřkových očí druhého muže. "Co když to dopadne stejně jako s námi? Co když je pak budou ostatní nenávidět? Co když si nenajdou jiné kamarády? Co kdyby se objevil nový temný pán"? Začal menší muž panikařit. "Neboj" obrátil ho k sobě blonďatý muž a objal. "Dnešní doba je jiná než za nás. Žádná válka, žádní smrtijedi, žádný Voldemort. "Asi máš pravdu" povzdechl si Harry Potter. "A i kdyby spolu začali chodit, budeme jim to přát." pokračoval Draco Malfoy. "Souhlasím" mírně se usmál Harry. "Jednou se to o nás stejně dozví" povzdechl si Draco. "Řekneme jim pravdu, že i jejich matky máme rádi. A jak jsme spolu začali chodit. Naše dobrodružství. Počkat." zastavil se Harry. "Nepsal Al že mu Severus bude vyprávět vše co jsme zažili?" zhrozil se."No jo" uvědomil si i Draco."Budeme muset udělat brzo návštěvu jednoho obrazu" uchechtl se blonďák. "Dozví se to až budou starší"naklonil se Draco na zachránce kouzelnického světa a políbil ho. "To si nechám líbit" zamumlal Harry do polibku.
 ------------------------------------------------
 "Scorpe počkej" volám na něho. "Musíme ještě stihnout snídani tak dělej" řekne otráveně a opře se o zeď. "Už jdu" povím a upravím si kravatu. "Měli jsme ten dopis napsat až večer teď nic nestíhám" zamručím." Jen ti to trvá moc dlouho, se vším se zdržuješ" podívá se na mě Scorp a vyjde z pokoje.

Oba vyrazíme do Velké Síně. Všude okolo ještě pobíhají studenti. Vypadá to že zaspali. "Scorpe musíme si najít nějaké kamarády" otočím se na něj." To máš pravdu hned jak přijdeme do Velké Síně si začneme hledat kámoše" pousměje se. To už docházíme do Síně ,když najedou na mě něco skočí a obejme." Bráškooooo" uslyším. A jé je. Můj bratr se zase vyspal dobře. To znamená že bude neuvěřitelně otravný. "Dobré ráno Jamesi" povzdechnu si. "Dobré Ale jak pak se nám vyspalo malé hádě?" pocuchá mě po vlasech. "Jamesi nech toho, stal se ze mě Zmijozel už toho můžeš nechat jsem s tím spokojený". To už James nic nenamítá ale za to si všimne Scorpa. "Ale ale někdo si tady našel kamaráda" ušklíbne se James a zajiskří se mu v očích. "Jamesi, nech ho nic ti neudělal" vemu Scorpa (který vyjukaně kouká co to má sakra za bratra jeho nejlepší přítel) za ruku a procházím do Síně. Slyším ještě jak James povídá " nebo víc jak kamaráda když ho takle držíš za ruku" uchetne se. "JAMESI!" to už naštvaně zakřičím." No jo, no jo vždyť jsem toho zas tolik neřekl" slyším ho zamručet.

To už si ale sedáme na snídani." Co to mám za bratra" zoufale povím." No jo je to Nebelvír" ušklíbne se Scorp." Ale má tě rád, to poznám" pousměje se na mě." Máš pravdu" usměju se " ale zdržel nás a za 15 minut začína výuka takže si nestihneme najít kamarády". " No jo, tak u oběda" zakousne Scorp topinku a to už vyrážíme na naše první lektvary. Tedy na naši první hodinu vůbec. Už se tolik těším. Někdy musíme zajít za profesorem Snapem.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?